+48 25 683 53 78   |   +48 660 706 182 info@wilsad.pl

Duży patencjał produkcijny

Współpraca z wieloma sadownikami

Wieloletnie doświadczenie handlowe

Atrakcyjna lokalizacja

Certyfikaty gwarantujące jakość

Nowoczesne zaplecze technologiczne

Atrakcyjne ceny wprost od producenta

Jak działamy

Uprawa i zbiory

W naszej branży początkiem sukcesu jest wyprodukowanie najwyższej jakości owoców, gdyż nawet najnowocześniejsze technologie nie poprawią jakości jabłek po zbiorze. Dlatego też, wszyscy sadownicy zrzeszeni w naszej grupie korzystają z profesjonalnego doradztwa sadowniczego w zakresie technik zakładania i prowadzenia sadów oraz stosowania środków ochrony roślin, tak aby nasze owoce były nie tylko smaczne, ale i bezpieczne.

Przechowywanie

Firma Wil-Sad koncentruje się na przechowywaniu owoców najwyższej jakości, tzn. o odpowiedniej średnicy, z określoną powierzchnią rumieńca, z odpowiednimi parametrami wewnętrznymi oraz bez uszkodzeń, a długość okresu przechowywania uzależnia od odmiany i stopnia dojrzałości owoców.

Sortowanie

W trosce o klienta zainwestowaliśmy w nowoczesną technologię sortowniczą, zapewniającą przygotowanie produktu o najwyższej jakości. Świadczy o tym fakt, iż w wyposażeniu firmy posiadamy w pełni zautomatyzowaną, nowoczesną linię sortowniczą o wydajności do 12 ton owoców na godzinę. Sortowanie jabłek odbywa się w sposób bezdotykowy – gwarantują to wodne rozładunki, hydropróżniowa napełniarka oraz system 26 kanałów wodnych, dzięki którym możliwy jest podział jabłek na zadane kategorie.

Pakowanie i wysyłka

Do pakowania jabłek wykorzystujemy 3 nowoczesne linie pakujące, w tym jedną dostosowaną do pakowania owoców w woreczki foliowe. Każda z linii wyposażona jest w system wodnego rozładunku skrzyniopalet oraz zakończona jest automatycznym paletyzatorem.
Dodatkowo, każda z linii posiada automat umożliwiający bezdotykową aplikację etykiet (stickerów) na owoce.

W celu zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa naszych owoców, w firmie i w gospodarstwach udziałowców zostało wdrożonych kilka systemów zarządzania jakością